02462282870

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Fatih - Mavikent Halı Saha Spor Kompleksi; olarak “Sporun Adresiyiz” sloganından yola çıkıp kaliteden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik.

Fatih'te ve Mavikent'te olmak üzere, toplam 2 adet sahamız bulunmaktadır. Saha içlerinde kullanılan halı ve diğer malzemeleri büyük bir dikkatle seçerek halısaha deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmak için kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Fatih - Mavikent Halı Saha Spor Kompleksi; ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana sektörün en iyisi olmayı kendimize ilke edindik ve sahalarımızı FİFA standarları, kalitesi ile güvence altına aldık.

Yönetim’den başlayarak, Fatih - Mavikent Halı Saha Spor Kompleksi  bünyesindeki her birey sizin bu alandaki her ihtiyacınıza cevap vermeyi kendisine görev edinmiş durumdadır. Aramızda kalsın, kalitemizi de buna borçluyuz.

Tesislerimizde; granür zeminli halı saha, ücretsiz servis - çay ikramı, soyunma odaları - duş imkanı, cafeterya - bilardo - oyun salonu, canlı digiturk - dsmart maç yayını ve spor ayakkabı kiralama hizmetleriyle sizlerleyiz.

Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyifli vakit geçirmek isterseniz sizi sporun adresine bekleriz.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

FATİH - MAVİKENT HALI SAHA

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

Fatih - Mavikent Halı Saha Spor Kompleksi - 2015 © Tüm Hakları Saklıdır. Designed: Hüseyin ŞEVİKBAŞ


ısparta halı sahalar, ısparta kapalı halı sahalar, ısparta halı saha, fatih halı saha, mavikent halı saha, ısparta footbol saha, ISPARTA HALI SAHALAR, ISPARTA HALI SAHA, ısparta halı saha turnuva, ısparta, halı saha, halı sahalar